Ste krásna? Buďte viac s cvičením

Vedeli ste však, že chladné počasie je jedno s najideálnejších počasí na cvičenie? Telo sa pri chladnejšom vzduchu zohrieva viac, preto aj mi pálime viac kalórii.
Nemusíte pri tom ísť do žiadnej posilňovni a rovno si zacvičiť doma v obývačke. Stačí aj máte doma podložku na cvičenie a môžete začať. Na internete si nájdite videá alebo obrázky na oblasti tela, ktoré sa chcete zamerať. Každá žena je krásna, ale posilňovaním niektorých „horších“ partií môžete byť ešte viac.
posilování břišních svalů
1. Spevnite brucho a zadok
Ľahnite si na podložku, vyrovnajte nohy a spravte aspoň 15 brušákov. Dajte si pár sekúnd pauzu a spravte ešte 3 opakovania. Ostaňte v ležiacej polohe ako na začiatku a pomaly dvíhajte vyrovnané nohy dohora. Znova zopakujte počet opakovaní ako pri brušákoch.

Na spevnenie zadku jednoznačne zaberajú drepy. Postavte sa rovno, ruky vystrite pred seba a snažte sa sadnúť na neviditeľnú  stoličku a znova hore. 20 drepov v 3 setoch by vám mali zadok poriadne naštartovať. Potom sa dajte na štyri a jednu nohu dvíhajte do vzduchu. Opakujete 15 krát v 3 setoch. Potom vymeňte nohy.
cvičení s trenérem
2. Ruky ako svalovec
Nie doslova ako svalovec, aj keď svalov nikdy nie je dosť! Ostaňte na štyroch ako pri predchádzajúcom cviku a spravte zopár klikov. Nezabúdajte zadok smeruje dole! Kto je začiatočník, kolená nechá na podložke. Opakujte pokiaľ vám to vaše ruky dovolia. Potom si sadnite do tureckého sedu. Rozpažte ruky, dlane otočte smerom hore a začnite robiť malé kruhy smerom dopredu. Robte to ako najrýchlejšie viete aspoň minútu a potom otočte smer dozadu. Verte že vaše ruky budú ako v ohni.

3. Vyjdite si na prechádzku do prírody
V tomto ročnom období je príroda očarujúca. Oblečte si pohodlné oblečenie, obujte tenisky a vyrazte za dobrodružstvom. Prejdite aspoň 3-4 kilometre denne. Nielenže si oddýchne myseľ, ale zregeneruje sa aj telo. Čerstvý vzduch dodá celému telu nový príval energie a tak budete nielen šťastná,  ale aj krásna.

Nezařazené

About the author