Na ktorých veciach záleží?

Mali by ste sa zamyslieť nad tým, čo vášmu partnerovi robí skutočne dobre. Viete , ono to predsa len nie je len o tom, čo si myslíte, o tom, čo robíte, ale aj o tom, čo máte pocit, že je pre vás to najlepšie. Niekedy by ste sa proste mali zamyslieť nad tým, vďaka čomu sa vlastne cítite dobre a prečo je pre vás dôležité, aby boli vecinaozaj dokonalé a aby sa nad nimi dalo zamýšľať v každej jednej, vhodnej či nevhodnej, chvíli. Čo sa týka sexu, mali by ste urobiť všetko pre spokojnosť vášho partnera, ale aj svoju.

prso

Nemali by ste sa príliš zaoberať tým, prečo váš partner potrebuje vašu lásku a prečo vy sami máte pocit, že si neviete dať dosť. Asi je to smiešne, ale verte tomu, že nakoniec to pochopíte a bude to pre vás znamenať viac, než by ste si kedy pomysleli. Niekedy je to jednoducho lepšie, jednoduchšie a oveľa lepšie je zamyslieť sa nad tým, vďaka čomu sa cítite dobre. Keď sa vášho partnera opýtate, čo mu robí dobre, vie vám na to odpovedať? Alebo sa len tak ošíva, aby nemusel povedať vôbec nič?

bičík

Možno by mu pomohla masáž penisu, len vám to z pochopiteľných dôvodov vôbec nechce povedať. Asi je to jasné, asi je viac než len samozrejmé, prečo to nechce urobiť a prečo to podľa neho je presne niečo, čo by ste mali chcieť, čo je pre vás to najlepšie a vďaka čomu sa naozaj cítite dobre a vďaka čomu je pre vás to najlepšie, než si kedykoľvek pomyslíte. Mali by ste sa proste zamyslieť v prvom rade nad tým, čo je pre vás to podstatné, keď chcete, aby si hýčkanie váš partner užil. Okrem toho, čo mu dáte vy, to sa vám predsa môže aj veľmi rýchlo vrátiť, no nemyslíte? Asi je jasné, že by ste sa mali hlavne zamyslieť nad tým, čo je pre vás dobré, ale nakoniec ste to hlavne vy, na kom záleží. Nemali by ste sa tváriť, že je pre vás niečo dôležité, keď nie je, ale potešiť partnera je fajn.

About the author