Autopožičovňa – život s autom aj bez auta

Auto je prostriedok modernej doby, ktorý chýba už len v málo ktorej domácnosti. Vozidlá vlastnia jednotlivci, rodiny aj firmy. Občas sa však stane, že vaše auto doslúži či nie je na nové alebo jednoducho vám chýba vozidlo ďalšie a podobne.
A ak je niekto na komfort auta zvyknutý, tak sa len veľmi ťažko zvyká na jazdu vlakom, autobusom či električkou. Vozidlo totiž poskytuje súkromie, pohodlie, nezávislosť, možnosť dostať sa kam len potrebujete a kedy potrebujete.
Môžete nakupovať, pracovať, cestovať, tráviť čas s rodinou, venovať sa firme a mať odvoz stále k dispozícii. Takže keď odrazu vozidlo chýba, chýba vám úplne všetko.

silnice

Ale len do tej doby, než nastúpi.
Čo vám požičovňa áut poskytne?
Získate skvelého spojenca v rôznych prípadoch vašich potrieb, keď prídete o vlastné vozidlo alebo žiadne nemáte.Podmienkou je vodičský preukaz, ale je tu aj možnosť požičania vozidla s vodičom, ktorý cestu za vás odriadi.
Môžete si vybrať vozidlá rôznych značiek a v rôznom počte miest od 3 až po 9 miestne vozidlá. Možno si týmto spôsobom splníte aj sen o konkrétnom aute a vychutnáte si tak jazdu snov.

Vozidlá sú pod pravidelným servisom, takže máte istotu, že dostanete vozidlo v perfektnom technickom stave.
Nemusí vás trápiť ani zákonné poistenie či poistenie havarijné, pretože i to je súčasť služieb autopožičovne a vozidlá sú poistené.
V prípade, že nastane obdobie výmeny pneumatík, tak ani to nie je vaša starosť a požičovňa sa o to postará.

honda

Vozidlo si môžete požičať kľudne až na mesiac a zariadiť si tak všetko čo potrebujete. Vozidlá nie sú určené len na jazdenie do práce a nákupy, ale aj pre účel cestovania, dovolenky, návštev či firemné dôvody a potrebný odvoz.
Vďaka možnosti auta aj s vodičom si môžete zariadiť odvoz na rôzne slávnostné udalosti ako je svadba, firemný večierok, rodinná oslava a podobne.

About the author