Na dovolenku jedine s cestovným poistením

S príchodom leta začalo dovolenkové obdobie. Každý, kto sa chystá na dovolenku sa už určite nevie dočkať vytúženého oddychu. Či už preferujete dovolenku strávenú na pláži s pohárom chladeného nápoja, alebo ste dobrodružnejší typ a obľubujete objavovanie nových miest a kultúr, nemali by ste si zabudnúť zbaliť to najdôležitejšie. Hovoríme o cestovnom poistení. Pri všetkých plánovaniach cesty a spôsobu trávenia dovolenky sa nám ľahko môže stať, že pozabudneme na kúpu cestovného poistenia. Mať cestovné poistenie na dovolenke, ale aj na pracovných cestách, je veľmi dôležité.

pláž

Nikdy nevieme, kde si nešťastnou náhodou zlomíme nohu alebo poškodíme cudzí majetok. Obzvlášť v zahraničí nám toto nešťastie môže spôsobiť nemalé finančné problémy. Buďte preto zodpovední a nenechávajte veci na náhodu. S cestovným poistením od poisťovne AXA budete na Vašich cestách v bezpečí. Uzatvoríte ho jednoducho, rýchlo a navyše z pohodlia Vášho domova, pretože si ho môžete uzatvoriť online. Môžete si vybrať z troch balíkov cestovných poistení. My Vám odporúčame poistenie Excelent, ktoré Vám poskytne najvyššie krytie prípadných nehôd. Limit na náhradu liečebných nákladov je v tomto prípade až 20 000 000€.

žena na horách

Limit na škody spôsobené na zdraví je v rámci poistenia zodpovednosti až do výšky 250 000€. Toto poistenie zahŕňa aj poistenie Vašich štvornohých miláčikov, no dokonca aj poistenie cesty lietadlom. Buďte pripravení na akúkoľvek situáciu s cestovným poistením od poisťovne AXA. Pracovníci tejto poisťovne Vám budú oporou v ktorúkoľvek hodinu, pretože sú pre Vás k dispozícii telefonicky nonstop. Cestujte s vedomím, že keď to budete potrebovať, bude o Vás postarané s profesionálnym prístupom, aký Vám práve poisťovňa AXA poskytuje už dlhé roky. Spokojní klienti sú tou najlepšou reklamou, akú poisťovňa AXA má. Pridajte sa k nim aj Vy.

About the author