Tvorba webových stránok


Základy webového dizajnu
To, čo veľa ľudí úplne nepochopí o webovom návrhu, je to, že bez toho, aby bol plán vytvorený pred vytvorením webovej stránky bez ohľadu na typ, ktorý plánujete vytvoriť, funkcia a forma webovej stránky pravdepodobne zlyhá. Prvá vec, ktorú by ste mali robiť pri navrhovaní vašej prvej webovej stránky, je použiť list papiera alebo poznámkový blok a navrhnúť plán pre vaše webové stránky.
Webové stránky na celom svete sa značne líšia od jedného k druhému. Neexistuje správny alebo nesprávny formát šablóny na použitie. Napriek tomu každá webová stránka má vstupnú stránku. Toto je zvyčajne, ale nie vždy, hlavná stránka. Domovská stránka alebo vstupná stránka je prvá stránka, ktorú potenciálni návštevníci uvidia pri zadaní adresy URL vašej webovej lokality.

binární

Čo je adresa URL?
Adresa URL je webová adresa, ktorú osoba zadá, aby našla vaše webové stránky. Google je napríklad adresa URL. Premýšľajte o adrese URL domova alebo firmy. Bez adresy by bolo nemožné, aby ľudia zistili, kde žijete, alebo ako s vami obchodovať, že? Každá spustená webová stránka potrebuje iný webový adresár, aby ste ju našli.

Potrebujete adresu URL na začatie webového návrhu? Nie. Existuje celý rad programov, ako je napríklad program Dreamweaver od spoločnosti Adobe, ktoré vám umožňujú vytvárať webové stránky offline pomocou súborov v počítači ako domáca základňa. Tento návrh webových stránok vám umožní kliknúť na nové okná a otvoriť ich, ak ste pre ne vytvorili súbory. Ale aký je zmysel vytvárať webové stránky, ktoré ľudia nebudú vyhľadávať na internete?

wordpress

V skutočnosti nie je veľa.
Skôr než začnete s navrhovaním svojich webových stránok, prejdite do registra domén, napríklad GoDaddy, aby ste našli adresu webovej domény. Meno, ktoré si vyberiete má mať niečo spoločné s vašou firmou a čím kratšie a ľahšie je to mať na pamäti, tým väčší úspech budete mať s ňou. Ak vytvárate svoje prvé webové stránky pre svoje myšlienky, potom by vaše meno mohlo byť dobrým URL. Mnohé adresy URL už boli prijaté, ale tieto registratúry často naznačujú iné potenciálne adresy URL, ktoré môžete používať.

Nezařazené

About the author