Vyskúšajte s deťmi detský kútik!

Hneď na úvod sa vám priznáme, táto skúsenosť je už za nami! A môžeme vám povedať, je to skvelé! Nie všetky detské kútiky sú určené len pre deti. Dnes sú už dostupné aj také, kde sa zabaví aj samotný rodič. Prípadne, ak si chcete len posedieť, môžete si objednať kávu alebo nejaký koláčik. A prečo zvoliť práve detský kútik?detský kútik hračky.jpg
Pracovníci sú väčšinou vyškolení animátori alebo študentky pedagogických škôl. To znamená, že vaše deti bude zverené do naozaj skvelej starostlivosti a vy si pokojne môžete vybaviť, čo potrebujete. Títo pracovníci sa o vaše ratolesti postarajú aj čo sa týka jedla a hygieny. Zahrajú sa s nimi a vytvoria im program, aby vaša ratolesť nesmútila a nemyslela na to, že je na pár minút sama a bez vás.
Nebojte sa, o vaše deti bude skvelo postarané! Dnes už existujú veľké „ihriská“ obsahujúce šmýkalky, trampolínu, rôzne preliezky, ale i menšie kútiky, kde vaše deti nájdu pokoj a môžu si tam kresliť alebo čítať detské knižky. Takže o zábavu núdza nebude! Navyše im priamo tam môžete zakúpiť niečo sladké alebo nejakú inú maškrtu. Okrem iného sa tam môže zoznámiť s iným dieťaťom a nájsť si tak kamarátku či kamaráta.dieťa kocky.jpg
Tieto služby sú cenovo dostupné aj pre rodičov, ktorý si to každý deň dovoliť nemôžu. Cena sa odvíja od hodiny, to znamená, ako dlho tam s dieťaťom pobudnete, toľko aj zaplatí. Väčšinou sa platí len za dieťa a vy ste ako doprovod.
Okrem iného sú v niektorých centrách ponúkané aj služby maskotov, to znamená, že ak máte v ten deň šťastie, vaše dieťa sa zabaví spolu s ním! Maskoti tam slúžia nielen ako zabávači, ale často prezentujú firemnú značku a kultúru. Navyše sú veľmi zábavní a skutočne nápomocní.
A že sa bojíte, aby vaše dieťa za vami neplakalo? Nemajte obavy! Vyškolení pracovníci sú tam práve od toho, aby sa tam vaše dieťa cítilo príjemne a šťastne. Tak smelo do toho! 

About the author