Čo vadí mužom na sex workerkách?

Tí, čo s danou témou skúseností moc nemajú, určite aspoň trochu rozmýšľali nad tým, aký zážitok svojim zákazníkom prinesie sex privat. Je to skutočne zážitok ako z dobrého pornofilmu? Alebo sú to naopak vyhodené peniaze za sex, ktorý doslova za moc nestojí? Pracujú tam atraktívne a profesionálne sex workerky, alebo nejaké menej atraktívne a zúfalé slečny z ulice? Vzájomné rozdiely sa potom okrem výzoru a sex appealu podpisujú aj pod samotné správanie a (zlo) zvyky týchto spoločníčok. A práve pri nich sa zdržíme.

žena na ulici

Zdržíme sa pritom, čo návštevníkov týchto služieb dokáže naštvať. Respektíve čo je zabijakom libida, resp. sexuálneho apetítu pri styku s týmito ženami či slečnami. Aj tá, ktorá je z prvého pohľadu skutočne atraktívna, môže mať v skutočnosti nejaké zlozvyky, ktoré zákazníci neznášajú. A ktoré neznášajú muži pri sexe všeobecne.

prostitúcia, neatraktívny

Všeobecne ide o veci, ktoré nikomu neubližujú, hoci tak trochu lezú na nervy a aj z hľadiska sexuálneho napätia pôsobia frustrujúco. Poukážme tak na vec, ktorá je pre dnešnú dobu špecifická a rozhodne sa netýka len spoločníčok na sex. Neustále pozerajú do mobilu a hoci si to možno neuvedomujú, tak to pôsobí, že svojho „Rómea“ totálne ignorujú. Vyzerá to, ako by sa išli intímne zblížiť so svojim mobilom a niečo so človekom, ktorý im za to zaplatil. Nie je to práve vzrušujúce, skôr naopak.

Sex si vôbec neužíva, čo samozrejme nemusí byť jej chyba, hoci od profesionálky by sa očakávalo, že tomu pridá trochu šťavu, že to tak trochu aj zahrá, no nie príliš nápadne. Skrátka sa pokúsi vyzerať pri tom trochu viac nadšene. A gólom do prázdnej bránky pre impotenciu je, ak pri styku pozerá na svoje hodinky.

A hoci to teraz bude vyzerať, že si protirečíme, tak ono nie je zas príjemné, keď je spoločníčka príliš afektovaná a viditeľne to nadšenie preháňa. V miere, kedy už aj sám zákazník vidí, že to celé nadšenie a vzrušenie či orgazmus jasne iba predstiera.

About the author