Okrem krémov sú výborným pomocníkom krásnej pleti aj oleje

Pokožka človeka si vyžaduje starostlivosť, nielen základné ošetrovanie, ktoré zahŕňa umývanie ráno a večer, ale aj nadstavbu v podobe nanášania kvalitných krémov či sér, ktoré zabezpečia, že pokožka bude dostatočne hydratovaná a zabezpečená proti starnutiu čo najdlhšie.

Každý deň robíme tie isté úkony, tvár si umyjeme, nanesieme krém a nalíčime sa, aby sme mohli vyraziť do práce alebo za bežnými povinnosťami. Večer si zas pleť odličujeme a čistíme, aby sme z nej zmyli všetky nečistoty, ktorým bola počas dňa vystavená. Sú to dôležité činnosti, pretože inak by pleť trpela, bola by suchá a nečistoty by sa podpísali pod jej uhrovitosť a vyrážky či skoršie starnutie, čo určite žiadna žena nechce.

Ole

Predajne kozmetiky ponúkajú pestrý výber pleťovej a telovej kozmetiky, ktorá sa o našu pleť dokonalo postará. Každá žena pozná bežný denný či nočný krém, sérum či make up a podobne, no veľkým pomocníkom pri starostlivosti o krásnu pleť sú pleťové oleje na tvár, vyživujúce a hydratačné, ktoré je možné používať aj ako podklad pod make up či denný krém alebo aj ako sérum. Takisto sú pletove oleje vhodné ako náhrada za množstvo prípravkov, ktoré používate pri čistení a starostlivosti o pleť. Sú výborným zdrojom hydratácie a dokonalo alternujú nočné a denné krémy.

Veľmi účinný je olej proti vráskam s prírodným zložením obohatený o minerály a vitamíny z Mŕtveho mora, vplýva na prirodzenú vlhkosť pokožky, obnovuje ju a zároveň zlepšuje jej tonus a vzhľad. Protivráskový olej s kyselinou hyalurónovou a so zlatom je takisto plný minerálov a olejov so zlatým práškom z Mŕtveho mora, má regeneračné schopnosti, spevňuje ju, eliminuje tmavé škvrny a vyhladzuje jemné vrásky. Celkovo vyzerá tvár mladistvo a sviežo, pretože kombinácia týchto látok pôsobí komplexne a pleť je potom zdravá a krásna.

pexels-photo-5927811

Olej sa používa po kvapkách, niekoľko z nich naneste priamo na tvár, okolo očí, nezabudnite na krk a jemnými krúživými pohybmi masírujte, až kým sa celkom nevstrebe. Je vhodný pre každý typ pleti, najúčinnejší je však v kombinácii s denným a nočným krémom a tiež sérom rovnakého zloženia. Výrobok je bez parabénov a je certifikovaný.

About the author