Nosíte svetre?

Na to aby ste zaujali svojím oblečením nepotrebujete plné skrine drahého luxusného oblečenia. Dôležité je zaobstarať si niekoľko kvalitných, základných kúskov. V tomto čase sychravého počasia, kedy teploty klesajú zo dňa na deň by ste nemali zabúdať na teplé oblečenie. Jeseň je najlepším ročným obdobím kedy sa môžete vyhrať v šatníku. Ku klasickým rifliam či legínam máte hneď niekoľko možností na zaujímavú kombináciu. Jesenné farby plné žltej a oranžovej, jesenný vietor a teploty pod 20 stupňov si pýtajú teplé, štrikované svetre.

woman-2563491_1280

Prečo sú svetre v jeseni také obľúbené?

Samozrejme je to pre ich hrejivosť. Pletené vlnené svetre sú obľúbenou súčasťou šatníka už celé desaťročia. Hrubá vrstva vás príjemne zahreje. Ale nie je sveter ako sveter. Kým kedysi boli hitom krátke svetre, dnes dostal príležitosť dlhý sveter. A čím dlhší, tým lepšie. Oversize sveter nad kolená dodá vášmu outfitu ten správny jesenný look. A navyše vám bude teplo. Pri chladnejšom počasí ho doplníte koženkovou bundou a koženými čižmičkami a dokonalý outfit je na svete. Veľké svetre sú viac než pohodlné a zakryjú aj prípadné nedokonalosti na tele.

A aké farby sú teraz IN?

Zatiaľ čo v minulosti boli vyhľadávané žiarivé farby, dnes v obchodoch nájdete najmä neutrálne odtiene. Šedá, hnedá, biela či čierna sú síce nevýrazne, ale na výraznom dlhom svetri pôsobia luxusne a nerušia celkový vzhľad. Outfit doplňte radšej farebnou kabelkou alebo baretkou.

bokeh-blur-2577425_1280

Tip na záver.

Pri naozaj dlhom svetri sa nebojte nahradiť rifle pančuchami.Zo svetra tak vykúzlite moderné šaty, ktoré nikto len tak ľahko neprehliadne. Ak ich ešte doplníte vysokými čižmami nad kolena, bude vaša vizáš dokonala.

Jeseň je obdobím svetrov a vy ich môžete nosiť na milión spôsobov. Dôležité je sa nebáť a cítiť sa v tom čo si oblečieme sebavedomo a pohodlne.

About the author