Ponuka kvalitných matracov aj vo Vašom regióne

Vybrať si a mať správny ortopedický matrac bude pre Vás veľkou výhodou, kvalita Vášho spánku sa výrazne zlepší a v prípade zdravotných problémov pocítite úľavu už po pár dňoch používania matraca.

Ponúkané zdravotné matrace matrace žilina sú odporúčané ortopédmi a rehabilitačnými odborníkmi a sú špeciálne vyvinuté pre oddych a regeneráciu počas spánku tak, aby poskytli podporu kostre a celému svalstvu.

Ich zloženie je prírodné, ich najzákladnejšie rozdelenie je na pružinové a sendvičové a v rámci týchto dvoch skupín sa delia podľa ortopedického účinku na jednotlivé podskupiny so zameraním na pohybové ústrojenstvo, končatiny, chrbticu a kostru.

bed-1839183_640

Dosiahnete vďaka nim úľavu od bolesti počas spánku, Vaše namáhané kĺby sa zregenerujú, chrbtica sa uvoľní z napätia, kostra a celé telo sa dostanú do správnej anatomickej polohy v ktorej si oddýchnu. Po zobudení nepocítite stuhnutosť, bolesti šije, nedostatok sily a energie.

Unikátne prírodné zloženie použitej peny, gumy, latexu, kokosu, poťahu zabezpečí matracu antialergickú a anti mikrobiálnu povahu, čo je vítané najmä pre alergikov rôzneho druhu.

Ponuka obsahuje zdravotné matrace rôznej tvrdosti, je to parameter, ktorý takisto vplýva na kvalitu Vášho spánku.

Odborníci Vám poradia výber vhodnej tvrdosti – ovplyvňujú ho viaceré parametre napríklad životný štýl, spôsob zamestnania a Vaša poloha v spánku.

Možno ste ani nevedeli, že pre polohu v spánku na chrbte je najvhodnejšia tvrdosť H3 – H5 z celkovej škály tvrdosti H1-H5, takisto, ak radi športujete najvhodnejšia tvrdosť matraca je H2-H4.

bed-1078919_640

Je mnoho faktorov, ktoré vplývajú na výber matraca ako napríklad hmotnosť, rozmer rámu postele, Váš celkový životný štýl, zdravotné problémy a samozrejme požiadavky na dizajn a kvalitu použitého materiálu. Preto je k dispozícii kolekcia základná až po maximálne luxusný a elegantný výber, všetko v primeranej cene.

Informujte sa u svojho predajcu a vo Vašom regióne. Skúsenosti, profesionalita a odbornosť Sú predpokladom aj Vašej spokojnosti.

About the author