Tovar, zabalený do bubliniek, bude dobre chránený

Plastové obálky sa stali našimi spoľahlivými pomocníkmi najmä v prípade, že musíme zájsť na poštu a poslať zásielku v rámci Slovenska alebo do ďalekého zahraničia. Každý tovar by mal byť dobre uzatvorený, aby sa dostal k adresátovi v pôvodnom stave a nepoškodený. Plast je materiál, ktorý je spoľahlivý a odolný voči poveternostným vplyvom.

envelope-3172770_1280

Pozná to každý z nás, sme nútení posielať nejaké zásielky, ktorých obsah je veľmi mäkký či krehký alebo veľmi dôležitý, a tak sa snažíme nájsť čo najspoľahlivejší spôsob ako a v čom ich na miesto určenia dopraviť. Na tieto účely sú určená plastové obálky, ktoré sa vyrábajú z odolného plastu, vhodného práve na tento účel. Sú totiž nepremokavé, teda odolné voči vlhkosti, vzduchotesné, dovnútra obálky sa nedostane ani prach či iné nečistoty. Uzatváranie je takisto veľmi efektívne a rýchle, tiež jednoduché, čo bublinková obálka umožňuje lepiaci pásik, ktorý je súčasťou každej obálky, ale aj ZIP-om alebo posuvným jazdcom.

Na trhu sú obálky v rozličných veľkostiach, aby sme nemali problém vložiť do nich tovar rôznych veľkostí a druhov, napríklad knihy, tlačoviny, drobné súčiastky, bižutériu alebo aj textil menších rozmerov. Na posielanie krehkých vecí si môžeme zaobstarať bublinkové plastové obálky, ktoré sú na vnútornej strane vybavené bublinkovou fóliou s funkciou maximálnej ochrany obsahu obálky, s uzatváraním na ZIP alebo s posuvným jazdcom. Povrch obálok je v tradičnej bielej farbe, ale vybrať si môžete aj obálku s holografickou potlačou alebo v čiernej matnej verzii.

žena, škatule, páska

Uzatvorenie obálky zvládne každý, a navyše je to veľmi rýchly a spoľahlivý spôsob ako zabezpečiť, že tovar z obálky nevypadne, nepostráca sa a bublinky sa postarajú o to, aby tovar odolal aj mechanickému tlaku, ktorý nie je počas prepravy vylúčený, takisto ako aj nešetrné zaobchádzanie prepravcov. Moderné spôsoby balenia zásielok sú naozaj spoľahlivé, a tak sa adresát, ale ani odosielateľ nemusia obávať, že sa obsahu obálok počas prepravy niečo stane.

About the author