Havlíková apotéka

Mnoho malých podnikateľov dokonca prevádzkuje len svoje eShopy a inde ako na internete ich produkty nekúpite. On-line nakupovanie má svoje výhody ale aj nevýhody. Výhodou je samozrejme dostupnosť produktov, ktoré sa v kamenných predajniach nemusia nachádzať. Niektoré obchody tiež nie sú v každom meste a často krát sa väčšina nachádza len v hlavnom meste. To je aj prípad českej značky prírodnej kozmetiky Havlíková apotéka.

levandule
 
O Havlíkovej apotéke            Havlík bol český lekárnik známy svojimi prírodnými krémami. Dnes sa podľa jeho receptúr začali opäť vyrábať prírodné krémy, séra a ďalšie produkty z bylín pestovaných priamo v tejto spoločnosti práve na tieto účely. Donedávna boli známy najmä v českej republike, no svoje predajne otvorili už aj v Bratislave, Nitre a najnovšie v Košiciach. Vzhľadom na nízku dostupnosť na Slovensku bol zriadený eShop, ktorý ponúka široký sortiment a rýchle dodanie. Výhodou sú desiatky recenzií priamo pod jednotlivými produktmi.

krém
 
Produkty                                 Na výber máte množstvo denných aj nočných krémov podľa typu pleti. Na akné, na jemné vrásky či hydratačný. Ponúkajú tiež rôzne séra. Bieliace na pigmentové škvrny či vyhladzovacie na unavenú pokožku. Výborné sú odličovacie prostriedky a masky na vyčistenú pleť. Pleť vyživia a krásne vypnú. V ponuke sú tiež mydlá s rôznymi bylinkami. Na eShope nájdete tiež celý sortiment prípravkov na starostlivosť o vlasy. Všetko je bez chémie a parabénov, preto vlasy po nich ostávajú lesklé a zdravé. Ďalšiu skupinu tvoria balzamy na pery či krém na kruhy na očami. Práve ten patrí k napredávanejším a recenzie to len potvrdzujú. Svoj krém či krém pre babku alebo maminu si vyberiete veľmi ľahko. Produkty sú dobre označené pre akú vekovú kategóriu sú vhodné. Tieto prípravky si určite zamilujete. Už len vďaka prírodnej vôni bylín a tiež pre svoje milé názvy.

Nezařazené

About the author