Fitnes náramok pre deti

»        Ešte pred nedávnom bol vytvorený tablet s detským  motívom od rôznych animovaných filmov čo seriálov . No výrobca sa rozhodol že vytvorí niečo podobné ako majú dospelí. Pôjde teda o fitnes náramok , tiež s detskými motívmi určený pre chlapcov a dievčatá.

 náramek fitness

»        Tento náramok je určený na nosenie po celý deň a aj počas spánku. Mal by merať pulz , tlak počet krokov , spánku , či pitný režim a ak sa bojíte že by tento   náramok alebo  lepšie povedané hodinky sa dostali do styku z vodou , nemusíte sa báť , pretože sú odolné voči vode. Niečo podobné sa predávalo  aj minulý rok , no bol to model ktorý nemal toľko funkcií ako má novinka. Obsahovala len  pár základných funkcii , a batéria vydržala na jedno nabitie len pár dni. Vylepšenie však prišlo v novom modeli .  V týchto hodinkách nájdete oveľa viac funkcií , no je skôr na Vašich deťoch či ich budú využívať .  Tieto hodinky sa budú predávať oveľa staršie ako minulý rok . Cena za novinku bude predávať okolo 100 dolárov , ak by chceli vaše deti iný motív, náramok s inými filmovými postavičkami si môžete dokúpiť za 20 dolárov. Pôvodná cena minuloročného modela bola o 50 dolárov menej , no ak si chvíľu počkáte cena môže klesnúť o par desiatok dolár.

 běh po silnici

»        Na týchto hodinkách sa bude predstavovať postavičky z animovaných filmov ako napríklad auta , Mimoni , princezné , Barbie , Mickey Mouse , Šmolkovia a podobne .

Na záver chcem ešte podotknúť že sa  nemusíte báť o to že by mali vybitú batériu. Hodinky na jedno nabitie vydržia jeden celý rok a takto to uvádza aj samotný výrobca , no nie je vždy tomu tak. Pravidelne nabíjanie by malo byť raz za týždeň , alebo v prípade potreby. Tieto hodinky , alebo náramok je vhodným darčekom pod stromček. Musíte sa však poponáhľať , pretože predaj týchto hodiniek už beží , a do Vianoc môžu byť vypredané.


Nezařazené

About the author