Nebojte sa hovoriť o problémoch

Muži a ich mužnosť. To sú dve neoddeliteľné súčasti jedného celku, ktorý nesmie byť zničený a pokorený, nech sa deje čokoľvek. Muži veľmi ťažko znášajú to, keď majú nejaký problém. A nezáleží na tom, čoho sa to celé týka. Keď je to v práci, otrasú sa a snažia sa postupovať ďalej, ako keby sa nič nedialo. Keď ide o domácnosť, kričia, dokazujú si autoritu a idú ďalej. Ale čo vtedy, keď majú problémy v posteli? A v súčasnej dobe, ktorá je plná stresu, má problémy v posteli stále viac a viac mužov. Nie je to niečo, o čom by sme sa mali báť hovoriť. Je to jednoducho súčasť dnešnej doby. Je to novodobý problém.

muž

Prečo o tom chlapi nechcú hovoriť?
A čudujete sa im? Je to predsa dopad na ich mužnosť. Je to niečo, za čo sa hanbia, čo je pre nich neprirodzené, pretože práve na toto sú stvorený, no nie? Preto sa tvária, že nemajú žiadne poruchy erekcie. Keď sa s nimi chce ich partnerka o tom rozprávať, rýchlo zmenia tému alebo jednoducho odídu z miestnosti, aby sa tomuto trápnemu rozhovoru vyhli, keď môžu. Je to ťažké a určite to nie je príliš profesionálne. No verte tomu, že takto to proste funguje a nijak inak nie.

aplikace

Dá sa s tým niečo urobiť?
Samozrejme, nie je to predsa nevyliečiteľná choroba. V dnešnej dobe existujú nielen rôzne lieky, ale aj psychologické sedenia so sexuológom. Práve tie môžu vám a vášmu partnerovi pomôcť asi najviac, hlavne vtedy, keď ste si istý, že váš partner nemá žiadny fyzický problém. Keď toto celé vyriešite, už sa viac kvôli ničomu nemusíte stresovať a nervovať. Sami veľmi dobre zbadáte, že akonáhle sa váš partner otvorí, všetko bude jednoduchšie. Nebojte sa preto a ukážte aj svojmu partnerovi, že nejde o nič hrozné a o nič ťažké. Musíte sa s tým naučiť nejako vysporiadať a keď bude partner vedieť, že vám môže veriť, máte to vyhraté. Nemajte stres. Uvidíte, že si nájdete cestu a aj riešenie, ktoré vám bude vyhovovať.

Nezařazené

About the author