Svadobné oznámenia

Aj keď situácia okolo covid krízy zmenila plány viacerým svadobčanom, budúci rok vyzerajú vyhliadky na organizovanie svadobných hostín oveľa priaznivejšie. Na zorganizovanie takejto hostiny sú potrebné niekoľko mesačné prípravy. Na svadobný deň potrebujete sálu, fotografa, výzdobu a mnoho iného. Veľké prípravy často sprevádza stres a panika. Na čo však nemôžete zabudnúť ešte pred svadbou je rozposlanie svadobných oznámení. Zatiaľ čo kedysi sa vyrábali vlastnoručne, teraz vám ich vyrobia podľa najrôznejších predstáv. Najjednoduchšie je vytvoriť si svadobné oznámenie cez online internetové stránky a výsledok vidíte hneď.

envelope-3172770_1280

Kedy rozposlať svadobné oznámenia?

Pozývanie hostí si určite nenechávajte na poslednú chvíľu. Najmä teraz, keď ľudia množstvo svojich osláv či akcií presúvajú, nájsť voľný víkend nie je jednoduché. Vaši hostia by mali vedieť o takejto veľkej udalosti aj niekoľko týždňov dopredu. Chcete predsa, aby sa zúčastnili všetci vaši najbližší, preto im dajte dostatok priestoru na zorganizovanie svojho voľného času.

flower-4865379_1280

Buďte originálny.

Klasické oznámenia s menami, časom a miestom konania svadby už dávno nie sú podmienkou. Priestor dostávajú vtipné svadobné oznámenia. Na papier môžete zaznamenať svoju cestu životom od prvého stretnutia, zásnub, až po svadbu. Oznámenie môžete napísať aj v mene vášho dieťaťa ak nejaké máte, ktoré pozýva hostí na vašu svadbu. Na graphicsoul.sk si môžete pomocou online editoru vytvoriť oznámenie podľa svojich predstáv s vlastným obrázkom, fotografiou či textom. Obľúbené sú motívy utekajúceho ženícha, ktorého nevesta drží za povraz. Originalite sa medze nekladú a pokiaľ ste pre každú srandu, vtipné oznámenia určite ocenia aj vaši hostia.

Teraz vám už zostáva iba povedať si svoje ÁNO a prežiť po boku svojho manžela/manželky dlhý krásny život.

About the author