Vďaka probiotikám nemajú patogény šancu

Premnoženie patogénov, kvasinkové a bakteriálne infekcie ženských intímnych partií sú problémom mnohých žien.

Prevencia vo forme ženských probiotík je účinnou zbraňou voči týmto chorobám a jej úspech je aj vedecky dokázaný. Aj preto odborníci a gynekológovia odporúčajú ženám ich pravidelné užívanie za účelom vytvorenia správneho pH prostredia v intímnych oblastiach, ktoré telu ženy prospieva a ktoré potláča možnosť vzniku vaginálnej infekcie.

bacteria-3658992_640

Vaginálne pH ženy má byť kyslé, nesprávnou výživou, hygienou, vekom, užívaním liekov a rôznymi ochorenia sa správne pH naruší a umožní tak preniknúť infekcii do vaginálnej oblasti.

Probiotiká sú zázrak – sú to špeciálne vyvinuté probiotické baktérie, ktoré produkujú kyselinu mliečnu a tým udržiavajú správne fungujúce pH intímnych partií a napomáhajú k zdraviu ženy, k udržaniu jej fyzickej a psychickej pohody a samozrejme aj k uchovaniu zdravej pokožky.

Často sa opakujúce zápaly pošvy, prítomnosť nežiadúcich baktérií v moči, bolesti, horúčky – to všetko nemusíte okamžite riešiť antibiotikami, stačí pravidelné užívanie prípravku z ponuky probiotika pre zeny, ktorý je zmesou užitočných probiotických kmeňov vyvinutých pre udržanie vaginálného zdravia žien.

Pozostáva výhradne z prírodných zložiek, je doplnený o ďalšie cenné látky pre ženy, ktoré priaznivo podporia jej psychiku a celkový výzor.

Ponuka obsahuje rad probiotík s 8 probiotickými kmeňmi, ktoré účinne potláčajú zápal, zabraňujú vstupu patogénov, správne podporujú trávenie a zabraňujú premnoženiu nežiadúcich baktérii vo vaginálnej oblasti.

eroticism-4849198_640

Probiotiká sú všeobecne účinným spôsobom na posilnenie imunity, zlepšenie trávenia a sú nevyhnutné pre celkové zdravie organizmu.

Ponúkané ženské probiotikáa sú navyše doplnené o špeciálne bakteriálne kmene určené výhradne pre ženy a pre správne fungovanie ich vaginálnej oblasti. Sú nevyhnutné v období menopauzy, takisto aj pre ženy plánujúce tehotenstvo a sú veľmi užitočné aj po prekonaní močových infekcií.

About the author