FIFA 19

Hra je opäť dostupná pre počítače, playstationy, xboxy a nintendá. Oficiálna cena štandardnej edície je 59.99€, ale dajú sa kúpiť aj takzvané ultimátne edície, za ktoré si priplatíte, ale zasa získate určité výhody do hry. Hlavnou postavou na obale hry je opäť portugalský kanonier Cristiano Ronaldo.

míč

Poďme sa pozrieť na novinky, ktoré tvorcovia hry zaviedli :
1.       Nový režim – UEFA Champions League
Po dlhom čase FIFA prináša tento herný mód, a tak si hráči budú môcť užiť napínavé zápasy od skupinovej fázy až po veľkolepé finále proti najlepším tímom sveta. Taktiež novinkou v tomto móde bude nová komentátorská dvojica.
2.       Režim – The journey (Cesta)
Ako tomu bolo posledné dva roky, aj tento rok si budú hráči môcť zahrať za mladú hviezdu Alexa Huntera a prežívať s ním jeho futbalový život : rozhodovať sa za neho, robiť si reputáciu u trénera, u fanúšikov. Podľa priebežných informácii by malo ísť o poslednú časť tohto módu.

3.       Nový systém spracovania lopty
Tvorcovia hry prichádzajú s touto novinkou a zaručujú hráčom veľa možností ako si spracovávať loptu, tým pádom hra bude zase o niečo zaujímavejšia a prinesie nové herné situácie.
4.       Nový systém taktizovania
FIFA 19 prichádza s novými možnosťami ako ovládnuť zápas po taktickej stránke. Rôzne predzápasové schémy a taktické pokyny pre hráčov a pre samotné mužstvo prinesú nové výzvy pre hráčov nie len po hernej stránke, ale aj po taktickej.

stadion

5.       Novinka v režime FUT – Division Rivals
V tomto móde si hráči budú môcť zahrať proti súperov s rovnakým levelom hrania a pomocou týždenných odmien v  tomto móde získavať lepších hráčov do svojho tímu vo FUT.
6.       Nové animácie a pohyby hráčov
Tvorcovia si dávajú čoraz viac záležať na autenticite hry s reálnym správaním hráčov. Keď v minulosti sa hlavne zakladalo na výzore hráčov, dnes je hlavným cieľom spracovať hráčov pohyb a správanie sa na ihrisku .

Nezařazené

About the author