Koniec aktualizácie klávesnice Swype

V roku 2013 vznikla klávesnica typu Swype, medzi používateľmi si získala veľkú priazeň hlavne kvôli jej variabilnosti v nastaveniach farebností, emotikon, celkového rozhrania, motívu aj štýlu. No a tá tiež nie je výnimkou, pretože vývojári sa rozhodli skončiť s aktualizáciami tejto aplikácie a takisto aj zastaviť celkovú jej podporu. No naďalej si aplikáciu Swype môžete stiahnuť z obchodu Play od Google, no ešte nie je jasné, dokedy bude k dispozícii, ale zatiaľ sa ešte vždy dá voľne stiahnuť z obchodu Play.

sociální média

Dodnes má klávesnica Swype viac ako 2,5 milióna stiahnutí, pričom z toho1,8milióna používateľov ju ohodnotilo štyrmi hviezdičkami a jej celkové hodnotenie je 4,5. Týmito výsledkami sa zaradila na úroveň najsťahovanejšej a tiež najpoužívanejšej klávesnice na svete. Používatelia uverejňovali svoje hodnotenia a vývojári na základe vyhodnotenia týchto výsledkov klávesnicu neustále vylepšovali, a práve vďaka tomu patrí medzi najsťahovanejšie aplikácie súčasnosti. Napriek všetkým týmto kvalitám a výhodám tejto klávesnice sa vývojári rozhodli viac už túto aplikáciu neaktualizovať. Chápeme to, že sa chcú posunúť ďalej a venovať sa novým výzvam, no na druhej strane je to sklamaním pre tých užívateľov, ktorí si na klávesnicu typu Swype zvykli a obľúbili si ju.

klávesnice

Pestrá ponuka
Táto klávesnica však nie je jediná v ponuke Google Play, na stiahnutie je množstvo iných zaujímavých klávesníc, ktoré sa vyznačujú pestrou ponukou nastavení, rozhrania a ďalších výhod, ktoré vás istotne potešia a veríme, že aj ostatní používatelia ich kladne ohodnotia. Vyhľadávanie sa skrýva pod názvom Keyboard, tam je možné nájsť mnoho typov klávesníc na vyskúšanie a, samozrejme, až potom sa môžete rozhodnúť pre tú, ktorá sa vám páči, vyhovuje vašim požiadavkám a bude vám príjemným spoločníkom pri práci na niektorom z vašich zariadení.

Nezařazené

About the author