5 najlepších smartfónov z roku 2017

Rok 2017 bol orientačným bodom pre fanúšikov smartfónov. Najväčší výrobcovia mobilných zariadení spustili na trh nové produkty, čím vytvorili bezprecedentnú rozmanitosť pre všetky cenové kategórie. Portal TechRadar porovnal model a zostavil hodnotenie najlepších smartphonov a vyhodnotil všetky parametre – od pomeru ceny a kvality k technickým špecifikáciám a dizajnu:

mobil

1. miesto: Samsung Galaxy S8
Nanešťastie, prvé miesto v dnešnom hodnotení nie je prémiový model. Vynikajúca kamera, už uvedená technológia Infinity – to všetko robí telefón dobrý, ale nie ten najlepší. Telefón získava skutočne vysokú popularitu až teraz, do konca roka, keď HYIP okolo neho upadol a cena začala rýchlo klesať. Bez akýchkoľvek pochybností, Galaxy S8 – najlepší Android smartphone.

2. miesto: Samsung Galaxy S8 Plus
Bezchybný model, ktorý je zvýraznený displejom Infinity a poskytuje najužitočnejšiu obrazovku.

3. miesto: Google Pixel 2
Kompaktný 5-palcový smartphone ľahko zapadne do vašej ruky a na prvý pohľad nemôže konkurovať svojim viac inzerovaným bratom. Avšak, impozantný 12-megapixelový fotoaparát, ktorý sa môže pochváliť výborným režimom na výšku a 4 GB pamäťou vo vodotesnom obale, je jeden z najlepších telefónov.

4. miesto: iPhone X
A znova, produkty spoločnosti Apple nezasiahli dokonca ani troch najlepších finalistov – samozrejme kvôli svojej cene. Treba však poznamenať, že model X je  skutočným diamantom medzi všetkými zariadeniami Apple. Vynikajúca obrazovka, výkonná zadná kamera – všetko, čo potrebujete pre pohodlnú prácu a príjemnú zábavu.

telefon
 
5 miesto: Huawei Mate 10 Pro
 
Mate 10 Pro je silným konkurentom z hľadiska životnosti batérie. Ak ste jedným z tých, ktorí nechcú dobíjať váš telefón každú pol hodinu a nenosia prenosnú batériu so sebou, potom je to vaša voľba. Ďalšou črtou inteligentného telefónu, ktorý si zaslúži pozornosť, je bezpochyby technológia point-and-shoot, ktorá umožňuje užívateľovi urobiť vynikajúce obrázky.

Nezařazené

About the author