Skvelé herné konzoly, alebo za málo peňazí čakaj veľa muziky

Dnešný trh s elektronikou je na zostupe a teší sa obrovskej popularite, ako aj častým inováciám. Týka sa to predovšetkým mobilných zariadení . Nové alebo aktuálne používané mobilné zariadenia sú skvelou ukážkou dnešného rýchleho technologického pokroku, ako aj následnej popularity inovatívnej elektroniky na trhu. Svoje o tom vidia i herné konzoly, ktoré môžeme nájsť dokonca za lákavo nízku, alebo sympatickú cenu. Práve cena, ale v neposlednom rade i funkcie, výkon a celkové prevedenie je dôvod, prečo sa chcem v tomto článku zamerať skôr na herné konzoly a upozorniť predovšetkým na tie s výhodnou cenou. Tento typ tovaru je totiž zasa typický tým, ako aj napriek svojim kvalitám z roka na rok dokáže klesnúť na cene. Mnohé skvelé a nové konzoly tak dnes nie sú akýmsi nesplniteľným snom, ale celkom výhodnou investíciou v prípade, ak vás dokáže potešiť moderná elektronická zábava. Bez zdržovania tak poďme priamo k veci.

microsoft

Xbox One S dnes dokážeme kúpiť za menej než 200 eur, ale to by sme museli nájsť tento tovar v zľave, čo sa pochopiteľne dá a v takom prípade stojí cca 180 eur. V bežnom prípade však stojí niečo vyše dvoch stoviek. Vzhľadom k tomu, že ide o novú technológiu, výkonný hardvér, skvelú zábavu a prepracované grafické rozhranie ako i dizajn, vravíme o skutočne sympatickej cene. Menší cenový rozdiel môže nastať v prípade, či sa rozhodneme pre 1 TB verziu, alebo nám postačí verzia s úložným priestorom 500 GB.

Sony Playstation 3 a Xbox 360. Možno s touto voľbou súhlasiť nebudete, nakoľko je už out a prestáva byť in, no práve z tohto dôvodu sú tieto kvalitné konzoly na trhu v cene pohybujúcej sa okolo 150 eur, v prípade Xbox 360 o niečo menej. A hry? To je najlepšia správa, tie dnes z mnohých e-shopov, poprípade bazárov kúpite za 10 – 15 eur/ kus.

konzole

NVIDIA Shield TV. Pri téme videohry sa síce najčastejšie spomínajú pojmy Playstation a Xbox, no to nemení nič na tom, že NVIDIA Shield TV je kvalitným produktom disponujúcim skvelou grafikou a zaujímavými modernými funkciami vrátane streamovania multimédií i nových hier. Ideálna voľba v prípade multimediálneho centra, ako aj k zážitku z hrania vás vyjde cca 200 eur, možno menej.

Nezařazené

About the author