Požičovňa vozidiel aj s vodičom

Nie každý je majiteľom nejakého parádneho vozu alebo je to jeho práve v oprave. A v takej situácii sa stane, že potrebujete nutne niekam odviezť, ale nie je čím.

auto

Možno by to chcelo kúpiť si vlastné vozidlo alebo opravované nahradiť novým, lenže nie každý má takú možnosť alebo sa mu vlastniť vozidlo nevyplatí či ani nie je vlastníkom vodičského oprávnenia.
Nech už je situácia aká chce, vozidlo môžete mať v každom prípade i bez toho, aby ste si ho museli kupovať a dokonca si môžete zadovážiť aj vlastného vodiča.
Požičovňa vozidiel roznes typu a značiek je určená práve pre takéto situácie a nielen k súkromným, ale aj firemným účelom.

Preprava osob na letisko, do firmy, na výlet či spoločenské udalosti ako je napríklad svadba a podobne, je častou požiadavkou, ktorú záujemcovia o požičanie vozidla uvádzajú. Získate tak okrem pohodlného a udržovaného vozidla vhodného na reprezentáciu aj skúseného vodiča, ktorý vás dovezie aj odvezie všade tam, kam budete potrebovať.

Odpadne vám tak starosť nielen o zaobstaranie vozidla, ale nebudete musieť ani zháňať vhodného vodiča z kruhu najbližších či vo firme.
Vďaka tomuto riešenie sa preprava osob stane jednoduchou záležitosťou a výber vhodného vozidla si môžete určiť aj podľa počtu ľudí, ktorých potrebujete dopraviť.Máte možnosť výberu z 3 miestnych až po 9 miestne vozidlá, ktoré zaistia všetok potrebný komfort.

audi

Nakoniec môže ísť celá rodina na dovolenku, vaša firma získa prevoz nadriadených, obchodných partnerov aj hostí z jednej firmy do druhej, na letisko a podobne a môžete bez obáv nechať prevážať aj hostí na svadobnú oslavu, krstiny, plesy a iné akcie.

A to všetko bez toho, aby ste museli mať či používať vlastné vozidlo, s ktorým sú aj ďalšie starosti ako je pravidelná údržba, povinné ručenie, výmena pneumatík atd. To všetko pôjde vďaka požičovni vozidiel mimo vás.

About the author