Masáž lingamu

V našej kultúre ešte stále prevláda názor, že muž by mal byť pevný ako skala a nemali by ním otriasť žiadne pocity ani emócie. Táto predstava má za následok napr. aj to, že si muži odopierajú potešenie a boja sa prejaviť svoje vlastné túžby. Starajú sa iba o to, aby boli šťastní a spokojní členovia ich rodiny.

Nechcem tvrdiť, že dbať o iných je nejakým spôsobom zlé. Chcem však poukázať na to, že veľké množstvo mužskej populácie, zanedbáva seba na úkor iných a to sa mi nezdá správne. Každý z nás má právo na to, aby si občas urobil radosť. Jeden z najzaujímavejších spôsobov, akým si muž môže dopriať potešenie, ponúka masáž lingamu.

erotická masáž pre muža

Lingam je sanskrtské slovo, ktoré v doslovnom preklade znamená „prútik svetla“ a označuje mužský pohlavný orgán. Na prvý pohľad sa preto môže zdať, že cieľom tejto masáže je sexuálne uspokojenie klienta masérkou. Zdanie však v tomto prípade klame, pretože lingam predstavuje v hinduizme symbol, prostredníctvom ktorého je uctievaný boh plodnosti menom Šiva. Tento druh tantrickej masáže je prejavom úcty zdroju všetkého života. Nejde iba o masérkine nežné a hravé mechanické pôsobenie na penis a semenníky, ale o istý druh filozofie, ktorej cieľom je maximálna relaxácia celého tela a jeho naplnenie energiou.

Masáž pohlavného údu stojí na predpoklade, že všetko čo sa odohráva v živote muža sa istým spôsobom „ukladá“ do jeho penisu. Masážne techniky preto vedú k spojeniu fyzického a duchovného sveta a dokážu tak posilniť vašu sebadôveru či sexuálne schopnosti, ale aj vašu dôveru v iných ľudí. Taktiež vám pomôžu prekonať strach z toho, že sa intímne zveríte do rúk iného človeka a zbavia vás každodenného napätia i stresu.

masáž lingamu

Bežnou súčasťou masáže lingamu býva vyvrcholenie klienta (niekedy aj viacnásobné), ale ako už bolo spomenuté, nejde o prvoradý cieľ, takže ejakulácia nemusí nastať. Nezúfajte, ak sa vám nepodarí dosiahnuť orgazmus, pretože vaše pocity z tejto masáže budú o to intenzívnejšie. Zažijete príliv novej energie a chuti do života. Masáže penisu v Bratislavě https://bratislavatantra.sk/masaze-a-cennik/ sú vám k dispozícii, preto sa nehanbite dopriať si potešenie, ktoré si naozaj zaslúžite.

About the author