Autodoprava: Pomoc so sťahovaním

Veľa ľudí sa aspoň občas ocitne v situácii, v ktorej potrebujú presťahovať veci z bodu A do bodu B. A niekedy je tá diaľka väčšia a ešte k tomu potrebujete preniesť viac vecí, niektoré z nich sú pritom veľmi rozmerné, nemotorné a ťažké. Skrátka ich neprenesiete ani vo svojom osobnom aute a určite sa s nimi nebudete tlačiť do mestskej hromadnej dopravy, ani do vlaku. V takýchto situáciách je jednoznačne najrozumnejšie zavolať sťahovaciu službu autodoprava zvolen, ktorá sa mimochodom okrem sťahovania zaoberá tiež prevozom tovaru nielen v rámci Slovenska, ale aj medzinárodnej prepravy v rámci Európskej únie. Pochopiteľne je však u nich možné objednať si vozidlo aj v prípade sťahovania či zariaďovania rekonštrukcií.

  • Na výber sú v prípade sťahovania aj prepravy dostupné vozidlá Fiat Ducato a VW Caddy.

sťahovanie, nákladné auto

A nemusíte to vybavovať telefonicky, zdržovať sa dlhým opisom toho, čo sa vám stalo a prečo tieto služby potrebujete. Dnes to funguje trochu inak, veľmi prakticky. Online. Na webovej stránke prepravcu jednoducho vyplníte úplne jednoduchý formulár, v ktorom zadáte svoje meno, kontaktné údaje, vyberiete si dátum, spôsob prepravy a zadáte miesto odberu a cieľovú trasu. Prípadne môžete vo formulári nechať aj nejakú dlhšiu textovú správu, to už je len na vás. Funguje to ale rýchlo a pohodlne.

Je to podobne šikovné ako si objednať taxi službu, hoci v našom prípade, ak máme v úmysle prepravovať hlavne veci a predmety, ktoré sú istotne cenné a je ich viac, je vhodné objednať sa na určitý deň a uviesť pár detailov, medzi nimi napríklad hmotnosť očakávaného nákladu a približnú vzdialenosť.

žena v aute

Pri vyplňovaní formulára si zároveň všimnete možnosť zvoliť si konkrétne vozidlo na prepravu, na výber sú dve už spomenuté možnosti- Fiat Ducato alebo VW Caddy.

Je preto dobre vedieť, že v danej situácii si takéto služby dokážete objednať aj pekne prehľadne a z pohodlia vášho domova, cez internet.

About the author