Presťahovať sa vám pomôžu autodopravcovia na celom Slovensku

Prevážanie predmetov veľkých rozmerov na väčšie vzdialenosti v osobnom automobile nie je možné, nedovoľujú to totiž jeho rozmery a nosnosť, a práve na tieto situácie na trhu fungujú autodopravcovia. Ponúkajú prevoz najrozličnejšieho tovaru nákladnými automobilmi, ktoré sú na to určené.

preprava, nákladné auto

Rýchlo a bezpečne previezť všetko, čo potrebujeme a čo sa nám nezmestí do kufra osobného auta zabezpečia firmy, ktoré sa venujú autodoprave a majú k dispozícii väčšie vozidlá, určené na prepravu ťažkých a veľkých predmetov. Jedným z nich je aj Martin Očovan, ktorý sa tejto činnosti venuje už od roku 2006. Autodoprava, ktorú zabezpečuje, sa vykonáva nákladnými vozidlami s nosnosťou do 3,5 tony, je to rýchly a bezpečný spôsob premiestnenia všetkého, čo potrebujeme z miesta na miesto alebo z mesta do mesta. V náplni ich činnosti je expresná alebo štandardná doprava a preprava tovaru v rámci Slovenska, preprava z dôvodu sťahovania, rekonštrukcii alebo zariaďovania a tiež expresnú prepravu tovaru v celej Európskej Únii.

Autodoprava Martin Očovan ponúka Fiat Ducato, ktorý umožňuje prepravu tovaru s nosnosťou maximálne do 1 tony, objem úložného priestoru je 17,8m3, rozmery sú 2110x4170x2020mm. Druhým vozidlom je Volkswagen Caddy a jeho nosnosť je trocha nižšia, do 650 kg, objem úložného priestoru po sklopení sedačiek je 3m3, rozmery sú 1100x1340x1150mm. Ak sedačky nesklopíte, k dispozícii bude objem 0,9m3 a rozmery úložného priestoru 1100x860x1150mm.

sťahovanie, papierové boxy

Služby v oblasti autodopravy firmy poskytujú aj v menších mestách na Slovensku, napríklad vo Zvolene, Lučenci a Banskej Bystrici. V Lučenci sú ľudia vďační za to, že môžu využívať služby autodopravcu, ktorý ponúka spoľahlivú, rýchlu a bezpečnú prepravu na miesto, kam potrebujú. Stahovanie Zvolen A-Autodoprava je činná na celom území EÚ, ale aj v rámci Slovenska. Všetky služby autodopravcov si môžete objednať prostredníctvom internetového formulára, ktorý treba vyplniť. Zabezpečia vám prepravu všetkého, čo budete potrebovať nielen na území Slovenska, ale aj do celej EÚ.

About the author