Presťahovať sa vám pomôžu autodopravcovia na celom Slovensku

Prevážanie predmetov veľkých rozmerov na väčšie vzdialenosti v osobnom automobile nie je možné, nedovoľujú to totiž jeho rozmery a nosnosť, a práve na tieto situácie na trhu fungujú autodopravcovia. Ponúkajú prevoz najrozličnejšieho tovaru nákladnými automobilmi, ktoré sú na to určené.

preprava, nákladné auto

Rýchlo a bezpečne previezť všetko, čo potrebujeme a čo sa nám nezmestí do kufra osobného auta zabezpečia firmy, ktoré sa venujú autodoprave a majú k dispozícii väčšie vozidlá, určené na prepravu ťažkých a veľkých predmetov. Jedným z nich je aj Martin Očovan, ktorý sa tejto činnosti venuje už od roku 2006. Autodoprava, ktorú zabezpečuje, sa vykonáva nákladnými vozidlami s nosnosťou do 3,5 tony, je to rýchly a bezpečný spôsob premiestnenia všetkého, čo potrebujeme z miesta na miesto alebo z mesta do mesta. V náplni ich činnosti je expresná alebo štandardná doprava a preprava tovaru v rámci Slovenska, preprava z dôvodu sťahovania, rekonštrukcii alebo zariaďovania a tiež expresnú prepravu tovaru v celej Európskej Únii.

Autodoprava Martin Očovan ponúka Fiat Ducato, ktorý umožňuje prepravu tovaru s nosnosťou maximálne do 1 tony, objem úložného priestoru je 17,8m3, rozmery sú 2110x4170x2020mm. Druhým vozidlom je Volkswagen Caddy a jeho nosnosť je trocha nižšia, do 650 kg, objem úložného priestoru po sklopení sedačiek je 3m3, rozmery sú 1100x1340x1150mm. Ak sedačky nesklopíte, k dispozícii bude objem 0,9m3 a rozmery úložného priestoru 1100x860x1150mm.

sťahovanie, papierové boxy

Služby v oblasti autodopravy firmy poskytujú aj v menších mestách na Slovensku, napríklad vo Zvolene, Lučenci a Banskej Bystrici. V Lučenci sú ľudia vďační za to, že môžu využívať služby autodopravcu, ktorý ponúka spoľahlivú, rýchlu a bezpečnú prepravu na miesto, kam potrebujú. Stahovanie Zvolen A-Autodoprava je činná na celom území EÚ, ale aj v rámci Slovenska. Všetky služby autodopravcov si môžete objednať prostredníctvom internetového formulára, ktorý treba vyplniť. Zabezpečia vám prepravu všetkého, čo budete potrebovať nielen na území Slovenska, ale aj do celej EÚ.