Najlepšie tablety systému Windows 2018

Vďaka svojej všestrannosti môžu najlepšie tablety systému Windows pokrývať rôznorodé súbory prípadov použitia viac ako kedykoľvek predtým. Od silných trosiek ako Surface Pro až po ekonomické efekty ako je Lenovo Miix 630 je pre každého Windows tablet. A našťastie, ak ste čakali na rozpočet Povrchový prístroj, ktorý stále môže robiť veci, spoločnosť Microsoft oznámila, že Surface Go.
Preto sme zhromaždili najlepšie tablety Windows, ktoré sme používali za posledný rok. Existujú zrejmé možnosti, ako napríklad Surface Pro, popri prekvapivo výkonnom HP Spectre x2 a nádhernom Samsung Galaxy TabPro S. Bez ohľadu na to, čo si vyberiete, môžete si byť istý, že budete mať skvelý zážitok zo systému Windows s ktoroukoľvek z týchto tabletov.

nokia

1. Microsoft Surface Pro
Surface Pro je pokračovaním masívne úspešného Surface Pro 4 – mätúceho, čo vieme – a zaslúži si, aby sa k nemu pripojilo číslo. Je to preto, lebo najnovšia verzia Surface Pro nielenže vidí masívne vylepšenia batérie až na 32%, ale teraz obsahuje aj aktualizovaný procesor Kaby Lake. Navyše, aj keď už nie je súčasťou balenia, povrchové pero teraz má 4 096 úrovní citlivosti na tlak.

2. Acer Switch 5
Ak chcete univerzálnosť, ktorú ponúka Surface Pro, ale nechcete platiť nadmernú cenu, ktorú požaduje príslušný model, možno budete chcieť skontrolovať Acer Switch 5. Stratíte trochu v rozlíšení obrazovky a kvalite zvuku , ale ušetríte stovky dolárov. Acer Switch 5 je jedným z najlepších tabletov Windows pre všetkých študentov alebo profesionálov, ktorí potrebujú dostať prácu na cestách a ušetriť nejaké peniaze v rovnakom čase.

microsoft

3. Samsung Galaxy TabPro S
Zatiaľ čo je to skvelý procesor Intel z 6. generácie, Samsung Galaxy TabPro S je vyraďovacia 12-palcová tableta, ktorá sa podarí byť tenšia a lepšie postavená ako väčšina Windows 10 tabliet. Ponúka tiež nádherný displej Super AMOLED, ktorý nenájdete na žiadnom inom zariadení so systémom Windows a pár vysokokvalitných reproduktorov, ktoré zvuk lepšie ako väčšina ostatných reproduktorov. Klávesnica je trochu nepríjemná, ale ak hľadáte tabletu, ktorá by spotrebovala médiá, nebudete robiť oveľa lepšie ako Samsung Galaxy Tab Pro S.

Nezařazené

About the author