Aj ovládače musia spolupracovať s LED-kami

LED ovládače novej generácie sú kvalitné, s prepracovaným moderným dizajnom a jednoducho sa inštalujú. Rozmery prijímača sa oproti minulosti zmenšili a dnes majú 110x52x20mm, čo je veľkosť, vďaka ktorej ho umiestnite kamkoľvek a jeho inštaláciu so zapojením dokáže zvládnuť každý. LED ovládače novej generácie majú oproti svojim predchodcom výhodu v pracovnej frekvencii 2,4GHz, čo znamená, že prijímač môžete umiestniť aj za prekážku až do vzdialenosti 30m a ovládačom budete môcť ovládať osvetlenie. Prijímač má aj LED ovládače novej generácie pamäť, takže si zapamätá posledné nastavenie farby a tiež svietivosť LED pásikov. Všetkými spomínanými vlastnosťami sa vyznačujú všetky typy ovládačov.

pero, tablet, notes

Niektoré z typov ovládačov:

LED ovládač LDPT-RF3 je prednostne určený na ovládanie jednofarebných pásikov. Umožňuje voľbu stmievania od 1% až po 100%, má funkciu na rýchlu zmenu intenzity osvetlenia určenými tlačidlami, prijímač má zdvojený výstup. Jednoduché a rýchle ovládanie.

LED ovládač RF6-4 okruhy patrí medzi viackruhové ovládače, dokáže ovládať až 4 okruhy naraz alebo nezávislo na sebe. Spárovať sa dá s neobmedzeným počtom prijímačov, takže ho prednostne využívajú reštaurácie, hotely a podobne, ale uplatnenie nájde aj v domácnostiach.

LED ovládač CW+WW je schopný zmeniť odtiene bielej farby svetla na špeciálnom type LED pásika, ktorý však musí obsahovať čipy teplej a studenej farby. Stmievanie a kontrola intenzity svetla je samozrejmosťou.

LED RGB ovládač RF9 prináša možnosť zvoliť si svoju obľúbenú farbu z ponúkaného spektra pomocou 15 predvolených módov, kde je k dispozícii blikanie či prelínanie farieb.

kitchen-1416383_640

LED RGB-W ovládač RF8 je súčasťou pásikov, ktoré sú vybavené čipmi RGB, ale aj čipmi studenej či teplej farby. Máte tak dva pásiky v jednom, to znamená, že môže svietiť na bielo, ale aj akoukoľvek inou farbou podľa vášho výberu.

LED ovládač LDPT-WIFI si zaobstarajte v tom prípade, ak chcete LED svetlo ovládať tabletom alebo mobilom. Ovládač stačí spárovať s niektorým prijímačom novej generácie a už vás neprekvapí ani stratené diaľkové ovládanie. Zariadenie je kompatibilné s Androidom aj s iOS.

About the author