Zúfalí ľudia sú ochotní svoje peniaze dať za niekedy až absurdné služby

Dnes je možné už takmer všetko a človek sa pri čítaní nejakých absurdíd už ani veľmi nečuduje. Existuje totiž veľa zúfalcov, ktorí sú ochotní svoje peniaze dať za veľmi čudné služby, ako napríklad objednať si jedlo, aké pred smrťou konzumoval vrah alebo profesionálneho objímača, aby sa k vám pritúlil.Ženy - zápasníčky.jpg
 
1. Objímač na povel
Možno ste práve vy momentálne bez partnera a v najbližšom období ani nemáte v pláne niekoho hľadať, ale túžite po teplom objatí. Za určený poplatok si na jednu hodinu môžete objednať profesionálneho objímača, ktorý si vás privinie a objíme. Tieto služby dokonca majú akýsi terapeutický účinok, pretože dotyky dokážu znižovať stres a uvoľňujú napätie. V prípade, že platiť nechcete, stiahnite si voľne dostupnú aplikáciu a prostredníctvom nej si nájdete človeka, ktorý to urobí zadarmo.
 
2. Žena – zápasníčka
Máte chuť s niekým sa pobiť, vybiť si energiu alebo sa nechať trocha popučiť? Práve pre vás je určená služba Amazon Amandy, robustnej ženy, ktorá má výšku dva metre a zarába si drvením ľudí, zápasením s nimi alebo iba pózovaním na želanie. Jej služby sú vo svete veľmi žiadané.
 
3. Ospravedlnenie prostredníctvom tretej osoby
Čaká vás nepríjemný rozhovor, máte v pláne s niekým sa rozísť a nemáte odvahu vyriešiť to osobne z očí do očí? Zavolajte do agentúry, ktorá vám takého človeka pošle. Ten sa za vás ospravedlní, vy len zaplatíte poplatok, ktorého výška závisí od formy, akým to prebehlo. Či išlo o osobný kontakt, telefonický rozhovor alebo prostredníctvom sms.
 
4. Najatí paparazzi
Takmer neznáme hollywoodske hviezdy nemajú s otravnými paparazzi problém, a tak si ich objednávajú a platia im za to, že vykrikujú ich mená, na každom kroku ich fotia a sledujú ich. Prenajať sa dá dokonca aj červený koberec, po ktorom kráčali ozajstné hviezdy.
 Fotograf pri fotení.jpg
5. Večera pred popravou
V Toronte sídli firma, v ktorej sa za poplatok 20 dolárov dá objednať rovnaké menu, aké konzumoval odsúdený väzeň v cele smrti ako svoju poslednú večeru. V balíku s jedlom je pribalená aj maska, na ktorej je podobizeň odsúdeného.
 
Tak ako, vybrali ste si niečo?

About the author