Pripravte všetko na Váš veľký deň

Či hľadáte niečo viac tradičné alebo moderné, určite Vám budeme vedieť poradiť a zabezpečiť absolútnu spokojnosť. Všetko je samozrejme tlačené na kvalitný papier, aby sa svadobné oznámenia len tak neopotrebovali alebo neošúchali. Nemusíte sa báť, že by sa Vám náš návrh nepáčil, všetko budeme konzultovať s Vami a oznámenia pôjdu do tlače až vtedy, keď s nimi budete absolútne spokojný. Vyberte si z mnohých kreatívnych návrhov dizajnu a vyberte si taký, ktorý sa Vám najviac páči. Je úplnou samozrejmosťou, že návrhy môžete meniť, je to predsa Váš veľký deň. Zmeňte farbu, typ písma alebo si nakombinujte vlastný návrh.

oznámenie

Všetko spravíme tak, aby Vaše oznámenie bolo jedinečné a také, aké si ho predstavujete. Nebudeme tolerovať žiadne chyby a postaráme sa o to, aby bolo všetko absolútne perfektné a podľa Vašich predstáv. Predstavujete si niečo netradičnejšie? Na oznámenie môžeme dať aj karikatúru, ktorá bude zhotovená podľa vašich fotiek. Oživte vtipne svoje svadobné oznámenie! Pokiaľ však preferujete minimalizmus, k dispozícií máme aj jednoduché, tradičné vzory, ktoré nikdy nesklamú a nikdy nevyjdú z módy. Vaše svadobné oznámenie tak bude nadčasové. Hovorí sa predsa, že v jednoduchosti je krása.

manželský pár

Či chcete niečo štýlové, vtipné tradičné alebo netradičné, my Vám to pomôžeme uskutočniť. Určite chcete svoj veľký deň oznámiť jedinečným spôsobom. Naše svadobné oznámenia sú na to stvorené. Elegantné ale nezabudnuteľné a úplne na mieru. Ide o veľmi dôležitú časť svadobných príprav a preto by ste ju nemali zanedbať. Nechajte časť tejto práce na náš tím profesionálov, ktorý sa postará o to, aby ste si so svadobným oznámením nemuseli lámať hlavu viac, než je potrebné. Postaráme sa o to, aby bo, Váš veľký deň skutočne nezabudnuteľný a jedinečný. Jednoducho to vyriešite aj z pohodlia Vášho domova.