Potešte svoju partnerku. Vydržte až do konca!

S mojou milovanou sme už spolu nejaký ten rok. Zo začiatku bol náš sexuálny život priam čarovný. Milovali sme sa takmer každý deň a niekedy dokonca i viackrát. Potom však prišli problémy s financiami, problémy v prác a aj nejaké tie rodinné ťažkosti. Na sex už nebolo toľko času, a tak sa z neho stala skôr výnimočná príležitosť. Muž a žena v objatí sa bozkávajú na kopci pri západe slnka
Raz sa nám stalo, že sme sa spolu nemilovali asi dva týždne. Neskoré príchody z práce, neustále hádky a riešenie miliónov drobností. Pravdepodobne to poznáte i vy. Bol som nedočkavý ako malý chlapec. Keď však došlo na akciu, moja partnerka zo mňa nebola veľmi nadšená. Sex trval necelých päť minút, pretože som dlhšie nevydržal. Myslím, že rozumiete veľmi dobre, o čom hovorím.

Neprikladal som tomu nejakú extra dôležitosť. Myslel som si, že som bol až príliš nadržaný, takže to nie je nič nenormálne. Keď sa však táto situácia zopakoval aj najbližšie a potom opäť, začal som si uvedomovať, že to asi nebude len tak.
K lekárovi sa mi chodiť naozaj nechcelo, tak som sa začal obzerať po nejakých voľne predajných tabletách na erekciu. Našiel som ich hneď niekoľko. Musím povedať, že naozaj pomohli. Vyskúšal som asi tri z nich. Prvé sa mi až tak nepozdávali, pretože ejakuláciu oddialili naozaj len z časti. Ak sa takýchto liekov obávate, zájdite za lekárom. Ten vám predpíše niečo oficiálne. Počítajte však s tým, že ta takéto tabletky na erekciu, zaplatíte naozaj nemalé peniaze. Usmiaty muž v čiernej bunde sedí pri stole vedľa jazera a pije kávu

Pred tým, než sa s vami rozlúčim, by som ešte rád apeloval na jednu vec. Rýchly orgazmus sa niektorým mužom môže páčiť. V podstate ani ja, som to po prvýkrát nevnímal ako nejakú extra tragédiu. Názor mojej partnerky bol samozrejme úplne iný. Veď sex, by ste si mali užívať obaja rovnako. Navyše, ak si ho nebude užívať aj vaša partnerka, veľmi rýchlo žiaden sex nebude. Na to teda určite nezabúdajte.

About the author